Maslak Komple Tadilat 0542 484 20 86

İstanbul´un en kapsamlı ve en temiz çalışmalarını yapan Maslak Boyacı ekibimizle iletişim için: 0541 920 97 94 & 0542 484 20 86

Evinizde, mekanınızda, iş yerinizde değişiklik yaratmak, daha güzel daha ferah ve deha modern bir görünüm kazandırmak artık bizimle çok kolay. Maslak Boyacı ekibi olarak yaklaşık 10 yıldır İstanbul genelinde yaptığımız başarılı çalışmalarla sektörün en tanınmış ekibi olduk. Müşterilerimize sağladığımız olanaklarla onları mutlu eden, fahiş fiyatlardan kaçınan, modern görünüm adına tüm olanakları kullanan ve daha seri çalışan bir ekiple güvenin ve başarının ekibiyiz.

Sizlerin isteklerinizi en ideal alternatiflerle yapan ekibimizle iletişime geçtikten sonra isteğe bağlı olarak sizin için keşif ustası yollayıp kapsamlı bir tadilat raporu ve fiyatlandırması sunmaktayız.

Komple Tadilat:

Zemin tadilatı, kapı ve cam değişikliği, alçı ve alçıpan yapımı, asma tavan veya bölme duvar, seramik veya mermer yapımı…gibi birçok şeyi barındıran Komple Tadilat çok kapsamlı ve özen isteyen bir iştir. Bu bağlamda bizler evinizde mekanınızda yapacağınız bu kapsamlı tadilatı tümden yürütüp sürekli olarak işin içerisinde yer almaktayız. Oluşan sıkıntıları çözen, sizin isteklerinizi dikkate alan ve iş sonuna kadar kontrolü sağlayan ekibimiz bu yapısıyla tercih için her zaman öncelik olmaktadır.

Aslında sıkıldınız iki, üç, beş belkide on yıllık rengi solmuş boyadan. Sorun maddi değil aslında (ki öyleyse bizler son derece uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz 🙂 bizce sorun ‘uğraşamam’ demeleriniz, size teminat veriyoruz hızlı ve temiz çalışan ekiple sadece bir günde hem evinizi yeniliyor hemde evinize ferahlık veriyoruz.

Yaklaşık 10 yıldır bölgenin en güvenilir ekibi, bugünde hizmetinizde. Evinizde yapacağınız tüm değişikliklerde size yardımcı olan, en modern ve en güncel alternatiflerini sunan ekibimiz geniş çalışma ekibiyle kısa sürede boya badana, tadilat, iç dekorasyon, dış dekorasyon,alçıpan, zemin parke, duvar kağıdı vb. bir çok işlemi kısa sürede yapmakta.

Genel Olarak

Sektörde önde gelen ekip olarak bizler, Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Metal Tavan, Gizli Işık, Seramik, TV Ünitesi, Boya Badana, Alçı, Seramik, İthal Kağıt, İç Dış Dekorasyon, İç Dış Mermer, İç Dış Seramik, Granit, Fayans, Cam Mozaik, Beton Duvar, Alçıpan Duvar, Alçıpan Bölme Duvar, İç Dış Boya, Laminant Parke, Lamine Parke, Masif Parke, Süpürgelik, Mutfak Yenileme, Banyo Yenileme, Alçı Sıva, Alçı Boya, Kartonpiyer, Kapı Kemerleri, Duvar Kağıdı, İthal Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Taş Duvar, Altyapı, Elektrik Tesisatı, Isı Yalıtım Sistemleri, Asma Tavan, Su Tesisatı vb. tüm yapı ve inşaat işleriyle hizmetinizdeyiz.

 

 

Paydaşlar:

<a href=’https://armut.com/hizmetveren/erhan-aladag-erkan-aladag-istanbul-silivri-boyaci-boya-badana-ustasi_389993′> Erhan Aladağ Erkan Aladağ İstanbul Silivri Boyacı (Boya Badana Ustası) – Armut </a>

 

 

Hemen Arayın